Brak książki serwisowej = brak serwisu

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Re: Brak książki serwisowej = brak serwisu

Postprzez SebaLBN » 4 cze 2019, o 08:07

Tak mam ten silnik ale problemy byly do lipca 2016 roku.

Średnio Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez Bogdan61 » 4 cze 2019, o 10:07

SebaLBN napisał(a):Moga przybic pieczatke i dac fakture za usuge. I co jak zrboie u nich zgodnie ze sztuka

Znajomy pytał kiedyś o to w ASO. Powiedzieli mu, że musi być w tym przeglądzie wpisane oprócz daty i przebiegu auta, co wymieniono/naprawiono, jakich użyto materiałów oraz dokładnie wyszczególnione co zostało skontrolowane (oczywiście musi to być zgodne z procedurą w ASO).
# 103

Ekspert
Klubowicz
Majsterkowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez SebaLBN » 4 cze 2019, o 10:17

Skontrilowane zgodnie z procedurą ASO.To nie chodzi już nawet o kasę tylko o to że w przypadku kontroli i procedury w ASO to nie wierzę że tam śa bardziej dokladni itp.Wrecz smiem tweirdzić że nie.Materilay mozna dostarczyć swoje wazne żeby mieć paraogny faktury itp.
p.s. ciekawe jakie specjalne procedury maja np.na sprawdzenie czy sa kapturki na wentylkach przy kolach?

Średnio Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez davop » 7 cze 2019, o 22:14

Sja08 napisał(a):Witam, okazało się że moje autko jest jeszcze na gwarancji i chciałem pojechać na serwis by przebadali autko i może coś by dało się na gwarancji wymienić lecz niestety Pan przez telefon mi powiedział że wszystko ładnie pięknie ale w związku z tym że autko jest zza granicy to czy mam książkę serwisową lub jakieś faktury? Odpowiedziałem że nic nie dostałem takiego bo jestem już drugim właścicielem w Polsce i na to Pan z serwisu odpowiedział mi że w związku z tym moje auto nie podlega już gwarancji mimo to że w komputerze ma wszystkie przeglądy itd. Co wy o tym sądzicie?

Mi w ASO powiedzieli, że gwarancja z zagranicy jest uznawana. Bez żadnych papierów i pieczątek, tylko to, co wpisane do systemu. Potem sprawdzili jak to u mnie wygląda i niestety minął już termin i przebieg...
Clio I Ph3 >> Thalia I Ph3 >> Clio III Grandtour Ph1 >> Megane IV HB + Twingo II Ph1

Obrazek 1,5dCi K9K 656 zwykłe Megane davopa
Obrazek 1,2TCE D4F zwykłe kombi davopa Obrazek

Zaawansowany
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne