Clio3ph2 szpara miedzy lampą a błotnikiem z obu stron

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Liderzy

Clio3ph2 szpara miedzy lampą a błotnikiem z obu stron

Postprzez kerad » 15 sty 2022, o 09:39

Witam
Przymierzam się do zakupu clio3ph2 i mam pytanie, gdyż pomiędzy lapą z soczewka i doświetlaniem zakrętów w clio 3 po lifcie, jest z obu stron delikatna szpara. Tzn błotnik nie przylega do lampy tylko jest zarówno z prawej jak i z lewej delikatna szpara, robią się takie skrzela powiedzmy, nie wiem jak to obrazowo opisać.
Auto jest całe w oryginalnym lakierze ok 120u ale błotników ani zderzaka nie pomierzę bo plastik, czy to standard, czy coś było na rzeczy?
Dziękuję za szybką odpowiedz
Niestety zdjęcia nie posiadam...

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez Marian_initiale » 16 sty 2022, o 23:25

Bez zdjęć to raczej nikt nie pomoże
Marian_initiale
Było
Clio 1,2 16V 2001r.
Clio 1,2 16V 2003r,
Espace IV 2.0T
Clio 1,6 16V Initiale Paris 2005r.
Laguna 3,0 V6 Initiale Paris
Laguna 1,9 dCi
Espece 2.0 dCi
Jest Grand Espace 3.0 dCi 181KM Initiale Paris
Laguna 3ph2 2.0dCi GT180
Moderator

Grupa Wsparcia
Klubowicz
Zlotowicz
Moderator

Pokaż profil

Postprzez wojteks » 17 sty 2022, o 07:28

kerad napisał(a): Tzn błotnik nie przylega do lampy tylko jest zarówno z prawej jak i z lewej delikatna szpara, robią się takie skrzela powiedzmy, nie wiem jak to obrazowo opisać.

Szkoda że nie masz zdjęcia, u mnie też idealnie nie przylegają lampy do błotnika, stawiam że to normalne.

Ekspert

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne