My Renault

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Re: Mój Renault

Postprzez Substance » 11 lip 2014, o 03:35

U mnie też niestety coś nie trybi, ładuje się 10 minut... Spróbuję jutro i dam znać.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez Rudy » 11 lip 2014, o 12:00

Już niedługo nowa opcja w Moim Renault tylko dla Klubowiczów :!: :)
Clio I phase I cleon 1.1 1993r R.I.P.Laguna I phase II 1.9 dTi 1999r Clio II phase II 1.4 16v + LPG 2002r firmowe Laguna III ph1 2.0DCI
#54 Obrazek
Tyran Despota

Zlotowicz
Zasłużony
Majsterkowicz
Klubowicz
Administrator
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Kaspero » 11 lip 2014, o 12:12

szał 8-)
Gruz Garage

Lider Regionalny
Majsterkowicz
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez heniusroda » 25 lip 2014, o 18:05

Trochę słabo. W informacjach mam tylko rok produkcji i... to wszystko. Mam nadzieję, że wkrótce coś się w tej kwestii zmieni

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez Rudy » 12 mar 2015, o 22:42

Trochę odgrzeję kotleta ale są nowe rozwiązania :)

heniusroda co do informacji o pojazdach nie wszystkie auta mają możliwość wyświetlenia informacji.
Najwięcej informacji można uzyskać o autach kupionych w Polsce. Ważny jest również rok produkcji auta gdyż jak wiemy internet jest nie od zawsze i przy starszych modelach archiwizacja takich informacji po prostu nie była prowadzona.
W razie problemów i wątpliwości proszę korzystać z opcji "Pomoc" i wysłać maila z zapytaniem. Pracownik Renault odpowie i w miarę możliwości pomoże w rozwiązaniu problemu.

Za pośrednictwem strony Moje Renault otrzymujemy wiele możliwości.
Można tam na przykład bezpłatnie pobrać instrukcję obsługi do auta, Renault proponuje nam specjalne oferty serwisowe z odpowiednimi rabatami.
W tej chwili na przykład jest możliwość przesłużenia gwarancji o rok za 1 zł. Myślę, że jest to dobra oferta dla posiadaczy nowych Clio IV.

Dodatkowo Renault ma specjalną ofertę promocyjną przygotowaną specjalnie dla Klubowiczów naszego Klubu :)
Więcej o tym za chwilę w temacie w dziale Strefa Klubowicza :)

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie Moje Renault piszcie może coś podpowiem ;)

[edit]
link do tematu w Strefie Klubowicza :arrow: viewtopic.php?f=64&t=34172

Zapewne oferta Moje Renault najbardziej korzystna będzie dla posiadaczy aut nowych lub młodych :) w związku z czym zachęcam do rejestrowania się w Strefie Klubowicza abyście mogli skorzystać z promocji ;)
Clio I phase I cleon 1.1 1993r R.I.P.Laguna I phase II 1.9 dTi 1999r Clio II phase II 1.4 16v + LPG 2002r firmowe Laguna III ph1 2.0DCI
#54 Obrazek
Tyran Despota

Zlotowicz
Zasłużony
Majsterkowicz
Klubowicz
Administrator
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Farquad » 3 wrz 2015, o 13:42

Taki mały up z rozmowy na fb z Renault Polska jak komuś nie pokazuje info.
dlaczego jak klikam szczegóły pojazdu to wyskakuje "Dane dotyczące pojazdu, są w tej chwili niedostępn..."?

Igor, taki komunikat pojawia się w przypadku gdy samochód nie został zakupiony w Polsce. Aby wyposażenie zostało wyświetlone, musimy dodać Cię do bazy SIC. W tym celu potrzebujemy:

Imię i Nazwisko
Adres zamieszkania
Nr PESEL
Adres E-mail
Nr telefonu (opcjonalnie)

Prosimy o wyrażenie zgody na dodanie do bazy klientów Renault poprzez skopiowanie i wklejenie nam poniższej wiadomości pod danymi:

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Renault Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Marynarskiej 13, Renault SAS z siedzibą we Francji, 92109 Boulogne-Billancourt, 13/15, quai Alphonse Le Gallo, RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, 02-674 Warszawa, ul. Marynarska 13, RCI Leasing Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-674 Warszawa, ul. Marynarska 13, przez sieć Autoryzowanych Partnerów Renault (Koncesjonariuszy i ich Agentów) oraz przez podmioty, które przetwarzają powyższe dane w imieniu i na rzecz Renault Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych i promocyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i prawo do poprawiania danych.

Oraz opcjonalnie:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
Obrazek

Zaawansowany
Moderator
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez bladeruner » 24 wrz 2015, o 21:30

Mam mały problem z aktywacją programu przeglądów.
Po "zaaktywowaniu" znika ikona informująca o konieczności aktywacji , ale po ponownym zalogowaniu ponownie się pojawia
Też tak macie ? Aktywowałem to z firefoxa i chroma efekt ten sam

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez davop » 1 lut 2016, o 11:48

nowa wersja jest beznadziejna - nie ma kompletnie nic oprócz umówienia się na wizytę :thumbdown:
pomieszali moje dane nowa ulica zamieszkania - stary kod pocztowy... wywalili zdjęcia, poziomy wyposażenia, vin :!:
co by było smiesznie na przeglądzie byłem 2.10 (październik) i przysłali zaproszenie bo mi się niby kończy 10.02 (luty) :evil:
wkurzyłem się, pokasowałem wszystkie auta i całe konto :evil:
Clio I Ph3 >> Thalia I Ph3 >> Clio III Grandtour Ph1 >> Megane IV HB + Twingo II Ph1

Obrazek 1,5dCi K9K 656 zwykłe Megane davopa
Obrazek 1,2TCE D4F zwykłe kombi davopa Obrazek

Zaawansowany
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Rudy » 1 lut 2016, o 11:56

Cenna informacja. W lutym mamy spotkanie z Renault Polska przekażę wszystkie uwagi.
Piszcie więcej jeśli coś jest nie tak zbiorę sobie informacje i przekażę do źródła.
#54 Obrazek
Tyran Despota

Zlotowicz
Zasłużony
Majsterkowicz
Klubowicz
Administrator
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Farquad » 1 lut 2016, o 12:04

Rudy napisał(a):coś jest nie tak

Ceny części :mrgreen:
Obrazek

Zaawansowany
Moderator
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez davop » 1 lut 2016, o 12:21

kiedyś pisałem do nich, że do jednego autka jest podłączona instrukcja obsługi a do innych nie (pomimo, że są na ich serwerze), więc wywalili całkowicie ...
co ciekawe kiedyś ze strony głównej można było sciągnąć katalog WYŁĄCZNIE PO ZALOGOWANIU - chociaż to zmienili na +
a tak wogóle PR leży i kwiczy - zero odpowiedzi na maile, ani dziękuję, ani pocałuj się w d.

była fajna gazetka Poznaj Renault - wywaliłem ostatnio wersje papierowe. Można było poczytać o historii, sporcie, ciekawostki - a wersja elektroniczna? Mimo ogromnych możliwości przerobili na mailing - spam z ofertą nowych modeli

ŻENUŁA
Clio I Ph3 >> Thalia I Ph3 >> Clio III Grandtour Ph1 >> Megane IV HB + Twingo II Ph1

Zaawansowany
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 1 lut 2016, o 12:36

Rudy, powiedz, żeby popracowali nad obsługą klienta :lol: (którego mają kompletnie w d****), bo odpowiadają standardowymi formułkami, które nic nie wnoszą. Pisałam do nich maila w jednej sprawie - dostałam odpowiedź, która nie była odpowiedzią na moje pytanie, więc odpisałam z zaznaczeniem o co mi chodziło. W odpowiedzi znow prawie ta sama formułka (kopiuj wklej).
Kiedyś dzwoniłam do nich na infolinię i facet mnie źle poinformował.

Uważam też, że powinni bardziej przyjąć odpowiedzialność za dealerów - bo oni reprezentują markę Renault - a odpowiedź w stylu "to nie nasza sprawa, bo jesteśmy tylko dystrybutorem, a dealer to osobna firma" jest nie na miejscu. Skoro są skargi na danego dealera, to może warto by było coś z tym zrobić.

Tak jak jestem zadwolona z samochodu, tak z obsługi posprzedażnej kompletnie nie. Ale może po prostu tak jest w Polsce i tu nie ma znaczenia, jaka marka.. Byle sprzedać, a potem mamy was w dupie :japierdole:
Ostatnio edytowano 1 lut 2016, o 15:39 przez soccerchicka, łącznie edytowano 1 raz

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Teornis » 1 lut 2016, o 13:47

Odnośnie braku informacji o samochodzie potwierdzam - kiedyś można było zobaczyć wyposażenie jakie auto ma, jakieś dane, wersje itp. a teraz nic jedynie można sobie rejestracje ustawić i przebieg zaktualizować :japierdole: . Mogliby też uzupełnić plan serwisowy, bo jest tam info odnośnie co ile wypada co zmienić (co jest na plus :) ), ale przy rubryczkach z płynami (oleje płyn chłodniczy itp) jakie są polecane to kompletnie pusto, więc taki brak konsekwencji przy zrobieniu tego wyszedł.

Początkujący
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 1 lut 2016, o 14:01

Teornis, Rzeczywiście, co chwilę się coś zmienia. Jeszcze kilka tyg. temu miałam dostęp do wyposażenia i całej historii napraw w ASO. Teraz nawet mojego pojazu nie ma.. Muszę dodać od nowa.

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Farquad » 1 lut 2016, o 14:10

No i może kiedyś w końcu poprawią brak jakichkolwiek informacji o samochodach zza granicy, chociaż jak mówicie, że teraz nawet o polskich brak, to szanse marne.
Obrazek

Zaawansowany
Moderator
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez przeklinak » 1 lut 2016, o 14:30

ja kupiłem swoje auto z instalacja gazową i nie było od początku w papierach ile ma kW moje auto i kiedyś myślałem że tam to sprawdzę a tu dupeczka :) nie ma i nawet nie wiem gdzie to sprawdzić

Fiat 125p 1500 - 1985' - poszło na złom w 2005r
VW Passat b3 1.8 - 1991' - sprzedany
Clio 2 1.4 16v - 2000' - obecny
Laguna 2 phII 2.0 16v - 2005' - obecny http://renaultlaguna.pl/forum/user/112921-rafalws/

Zaawansowany
Grupa Wsparcia
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez Teornis » 1 lut 2016, o 14:37

Farquad, właśnie w tym rzecz że moja aktualna trójka jest z Francji i na początku (jak jeszcze był stary mój renault) wyposażenie podane było (co prawda po francusku), a po zmianie to nie dość że konto mi padło i musiałem od nowa zakładać, to jeszcze nic nie ma podanego odnośnie auta :crazy:

Początkujący
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 1 lut 2016, o 15:19

Dodałam przed chwilą pojazd i znów mi usunęło..

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez davop » 1 lut 2016, o 17:39

soccerchicka napisał(a):Dodałam przed chwilą pojazd i znów mi usunęło..

Garstka forumowiczów przciążyła serwer :lol: . Jako właścicielowi byłoby mi wstyd takie coś pokazywać :oops:
PR chyba bardziej pociąga afera spalinowa. To co chciałem to sobie zapisałem póki było

Zaawansowany
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Teornis » 1 lut 2016, o 17:55

davop napisał(a):To co chciałem to sobie zapisałem póki było

No i właśnie ja tego nie zrobiłem bo uznałem że przecież z internetu nic nie znika :lol: , ale jak widać Renault potrafi wszystko :lol: .
Jak tylko to zrobią żeby były te informacje na moje renault to od razu screeny polecą żeby mieć u siebie na zapas 8-)

Początkujący
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne