Easy Service

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Easy Service

Postprzez jawa53 » 17 mar 2018, o 22:39

Jaka jest Wasza opinia na temat wykupienia Easy Service ?? Jak to jest z tym Easy Servicem po zakończeniu 2-wu letniej gwarancji ?? Warto go wykupić ??
Bardzo proszę o Wasze doświadczenia tym temacie.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez jawa53 » 21 mar 2018, o 23:28

Nikt nic w tym temacie ?? Warto ??

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez dziubrysek84 » 14 sie 2018, o 22:45

Hejka, i jak udało Ci się cokolwiek dowiedzieć o Easy Service?? Pytam ponieważ został mi niecały miesiąc do podjęcia decyzji. Na samochodach nie znam się kompletnie, i wolała bym kolejny raz nie dać się namówić na coś bezsensownego. Już przy zakupie wkręcili mnie że będzie się dało założyć alarm jaki sobie zapragnę... tylko nikt wtedy nie informował że przez to stracę gwarancję. Wiec alarmu nie będzie.... a teraz jeszcze ten Easy Service.
W necie na ten temat nic nie znalazłam :(

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez jawa53 » 15 sie 2018, o 18:38

Tutaj są warunki serwisowe Easy Serwis - https://www.cdn.renault.com/content/dam ... enault.pdf
Ja się zdecydowałem. Zapłaciłem 1499 zł.
Przez 4 lata mam darmowe przeglądy wraz z materiałami : filtry kabiny 2x, filtry oleju 2x, 2 x olej po 4,5 l na wymianę, 1x filtr powietrza, 1x wymiana płynu hamulcowego + robocizna za każdym razem.
Powinno się zwrócić z nawiązką.
Teoretycznie gwarancja jest przedłużona o 2 lata ( do 4 lat ) ale na to za bardzo nie liczę - bo serwis zawsze szuka "dziury" i uważa że dana naprawa nie jest w ramach gwarancji.
Nie wiem jakie warunki są teraz - to znaczy ile kosztuje i na ile lat.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez jawa53 » 15 sie 2018, o 18:40

Jeszcze po 3 latach - wymiana świec zapłonowych, zapomniałem.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez MICHAŁ 1234567890 » 15 sie 2018, o 18:51

Tez wykupilem czy bedzie warto to się zobaczy.Mnie to koszowalo niecale 700 trzeba dobrze negocjować z tym ze limit do 60000km. A tak zapytam dlaczego 2x filtr i olej jak to na 4 latka jest?

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez jawa53 » 15 sie 2018, o 22:27

Michał - Według mojej karty przeglądów wymiana filtra oleju i oleju jest co 2 lata więc drugi przegląd zrobię tydzień przed upływem 4 lat - tak mówił sprzedawca.
Dobrze negocjowałeś jak płaciłeś za Easy niecałe 700 zł.
Ja płaciłem 1499 zł - bez negocjacji ale za to oprócz taryfowego gratisu ( 5600 zł ) miałem dodatkowe inne gratisy na ponad 2000 zł ( 1200 zł w gotówce + ponad 800 zł w wyposażeniu ) + 2% ubezpieczenie.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez GrzECHO » 16 sie 2018, o 09:56

jawa53 napisał(a):filtra oleju i oleju jest co 2 lata

:lol: :lol: :lol:
A co ile wymiana silnika?
Średnio rozgarnięty mechanik powie Ci, że wymiana oleju jest co rok lub 10-15 tys. km :lolno:

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez MICHAŁ 1234567890 » 16 sie 2018, o 14:49

Mnie te sie wydaje ze jak nie ma nawet zrobionego przebiegu to wymiana co rok. Zobaczymy jak będzie sie zbliżał rok od zakupu to sie zapewne dowiemy.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez jawa53 » 17 sie 2018, o 12:24

Ja mam małe przebiegi - rocznie po 7-8 tys km więc wymianę oleju liczę co 2 lata.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez GrzECHO » 17 sie 2018, o 13:32

Więc dam Ci dobrą radę, wymieniaj olej co roku, nawet jak robisz 3 tys. km rocznie.

Wydasz trochę więcej, ale uwierz mi silnik będzie Ci wdzięczny :thumbup:

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez dziubrysek84 » 12 wrz 2018, o 00:09

Nas chcą skasować 2200zł. W sumie przedłuży się gwarancja do 5 lat. Serwisy i naprawy bezpłatne też przez 5 lat (poza częściami ekspliatacyjnymi oczywiście).
Ale też każdy dealer mówi co innego... jedni że taka cena obejmuje tylko przy aucie krtdytowanym a nam z kolei wyliczyli tyle bez kredytowania (na szczęście mam dowód na mailu więc się nie wykreca).
Znajomy mychanik mówi że się nie opłaca... ale 5 serwisów i tak nas więcej wyniesie w sumie. A w razie (odpukać) poważnej naprawy to zrobimy nie w ASO, zapłacimy mniej.. i najwyżej gwarancję przedłużona stracimy ale skorzystamy z serwisów :)

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez dziubrysek84 » 12 wrz 2018, o 00:10

Teraz już się nie uda... Ale nie sądziłam że cenę Easy Service też można negocjować :) bym spróbowała chociaż :)

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez dziubrysek84 » 12 wrz 2018, o 00:13

Aha i limit 80 tys. przy tej cenie :) więc ja raczej tyle nie zrobię przez 5 lat :)

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne