Skradziono moje clio :(

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Re: Skradziono moje clio :(

Postprzez *YUBY* » 1 maja 2018, o 22:26

soccerchicka napisał(a):*YUBY*, nie mów, że jechałeś specjalnie! Nie chciałam nikomu robić problemów :(

Dla mnie przysługi dla KRCa nie sa problemami. "we are family!"
KRC #71 czarna initialka, czarny sporciak i niebieski campus

Zaawansowany
Zlotowicz
Klubowicz
Grupa Wsparcia
Moderator

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 1 maja 2018, o 22:30

*YUBY*, dziękuję :)

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Bogdan61 » 7 maja 2018, o 21:48

*YUBY* napisał(a):Dla mnie przysługi dla KRCa nie sa problemami. "we are family!"

*YUBY* :thumbup:
# 103

Ekspert
Klubowicz
Majsterkowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 9 maja 2018, o 16:41

Policja umorzyła postępowanie prawie 2 tyg. temu, a ja nadal nie mam decyzji od TU. Ręce opadają - człowiek się stara wszystko załatwić jak najszybciej, dostarczyć wszystkie dokumenty, a TU sobie wysyła kluczyki do badań mechanoskopii po prawie miesiącu odkąd je ode mnie odebrali (11 kwietnia). TU robi wszystko, żeby wydłużyć proces wypłaty odszkodowania jakby im to cokolwiek zmieniało - i tak muszą wypłacić bo ja wszystkich formalności dopełniłam :japierdole:

To mnie ukradli auto, ja ponoszę straty, a do tego wszystkiego jeszcze takie akcje jakby mi było mało zmartwień.. :x

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez mamiroma1970 » 9 maja 2018, o 17:48

No kur... :twisted: wczoraj jadę rowerem i mijam gości obok clio IV jeden do drugiego... musiałem wywalić blokadę kierownicy bo się zablokowała... a drugi do niego .. nie boisz się ,ze teraz ukradną? A on ... a Kto kradnie renówki ?
Diagnostyka dla każdego ? jak nie, jak tak :-) proszę pisać na PW.
mechanicfan

Klubowicz
Grupa Wsparcia
Zlotowicz

Pokaż profil

Postprzez nxZy » 10 maja 2018, o 14:44

wczoraj gościowi ukradli i dzisiaj odnaleźli

https://www.wykop.pl/link/4305019/wykop-efekt/
Moje Renault Clio II 1.4 RT 8v 98' https://www.facebook.com/clio1998/

Link do mojego wątku Granatowy Clio http://klubclio.pl/viewtopic.php?f=32&t=35825

Mazda 3 BK 2.0 LF 2004 150KM

Średnio Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 10 maja 2018, o 15:40

Pewnie ktoś dla beki ukradł :P

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez brava » 11 maja 2018, o 11:05

No to moja wizja o tym że Francuzów nie kradną legła w gruzach. Myślałem że tylko niemieckie wozy mają takie wzięcie. Co do zabezpieczeń pamiętam w 2002 roku u mnie na osiedlu gdzie wtedy mieszkałem gość jakaś szycha miał astre 2 kombi, zaparkowana na drodze osiedlowej pod latarnią, widok z 2 bloków elegancki i podobno po połnocy laweta podjechała i wciągarką na hamca go wciągli i zabrali. Nawet nie bili szyb i alarm podobno też nie zadziałał. Ogólnie współczuję bo o ile to autko było do roku czasu to jeszcze idzie odzyskać kase i kupić nowe a jeśli już po roku to trzeba będzie znów dołożyć by kupić. I kup tu sobie człowieku auto. A tak poza tym ciągle ta Łódź w TV odnośnie przestępstw, kradzieży itp co sobie ją tak upodobali.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 15 maja 2018, o 11:32

Ciąg dalszy przygód z TU. 10 maja minął termin wypłaty, a ja nie dostałam od nich nawet żadnego pisma odnośnie decyzji. Zero kontaktu z ich strony. O wszystko muszę dopytywać sama, codziennie wydzwaniam i oczywiście przez tel. uzyskuję info - ale przecież to ich obowiązek, żeby mnie powiadomić. Mogłabym w sumie już naliczać odsetki ustawowe ;)

Tak czy siak "w tym tyg. POWINNA być już wypłata". Jestem bardzo ciekawa, czy znów coś nie wypadnie.

Czy wszystkie TU tak działają? Bo jeśli tak, to nie będę zdradzać nazwy.

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Cukier84 » 15 maja 2018, o 12:07

Też miałem okazję stoczyć walkę z TU cały czas zaniżali szkodę i co najlepsze zabrali mi auto zastępcze.
Jak później stwierdzili są środki transportu publicznego a to że mam ponad 30km do pracy i kilka przesiadek autobusem to nie jest ich sprawa.
A ja wyjawie nazwę tych dziadów Warta, życzę dużo cierpliwości podczas walki z nimi
vel Lukaszes84

Klubowicz
Zlotowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 15 maja 2018, o 12:12

Cukier84, dzięki, liczę, że w tym tyg. sprawa zostanie raz na zawsze zamknięta

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Natan » 15 maja 2018, o 13:17

soccerchicka napisał(a):
Czy wszystkie TU tak działają? Bo jeśli tak, to nie będę zdradzać nazwy.

Tym bardziej powinnaś zdradzić nazwę dla potomnych.Aby złapać klienta zrobią dużo.Tylko jak przychodzi co do czego to pod "górkę robią".Co w tym złego,aby wyjawić nazwę TU,które działa opieszale i ze wszystkim trzeba się samemu dobijać :?: .

Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 16 maja 2018, o 09:48

Natan, AXA..

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez mamiroma1970 » 16 maja 2018, o 13:44

soccerchicka :D :D :D kup jakieś auto bo szybko ten post osiągnie miano platynowego w ilości postów :D :D :D :D
Diagnostyka dla każdego ? jak nie, jak tak :-) proszę pisać na PW.
mechanicfan

Klubowicz
Grupa Wsparcia
Zlotowicz

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 16 maja 2018, o 14:49

mamiroma1970, auto już na mnie czeka, ale kasy jak nie było tak nie ma :P

Jeśli moderatorzy sobie tego życzą, to można ten wątek już zamknąć.

Jeśli tak się stanie, to dzięki wszystkim za komentarze i wsparcie :) mam nadzieję, że nikt już nie będzie miał takiego pecha jak ja :D

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez mopsik » 16 maja 2018, o 19:59

o AXA słyszałem wiele złego.Niestety wirtualny bez biur operator.Ja miałem w Compensie .Ukradli mi auto.Zadzwoniłem na infolinię i zapytałem czy muszę wypowiedzieć OC.Konsultant sam mi powiedział ,że muszę ich powiadomić i sam zaproponował napisać pismo o zwrot OC.Byłem zdziwiony bo o tym nie wiedzialem.Podpowiedział mi co napisać na wniosku,czyli o co wnioskuję i nr konta.Po ok tygodniu od wysłania skanu wniosku odpisali mi ,że kasa przelana.Tylko że w moim wypadku były to grosze w porównaniu do Twoich "grubych".

Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 19 maja 2018, o 09:28

Wczoraj wreszcie odebrałam nowe Clio! :) założyłam oddzielny wątek, więc jak chcecie się czegoś dowiedzieć to piszcie tam :)
viewtopic.php?f=32&t=45717

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez matias1 » 2 cze 2018, o 04:38

Witam,

Ja również mam nie miłe doświadczenia z kilkoma firmami ubezpieczeniowymi:
-PZU
-Link4
-Uniqa
-Interrisk
Naprawdę omijajcie szerokim łukiem,

Za to muszę pochwalić Avive, korzystałem już trzy razy i kasa była w przeciągu 2 - 3 dni na koncie, to jest firma!

Soccerchicka,
Mam nadzieję, że nowy nabytek będzie się dobrze sprawował, pomyśl koniecznie o dodatkowym zabezpieczeniu ponieważ fabryczne zabezpieczenia to nie problem dla złodziei....

Pozdrawiam,
Matias1

Początkujący
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez daroot » 24 sie 2018, o 17:07

Sądzę (adwokat) się obecnie z LINK4, za 56 dni używania ich polisy naliczyli ~1700zł.

Średnio Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez sasio » 25 sie 2018, o 08:05

Niestety norma, nawet nie wiecie ile się wykłóciłem z kolegami że te polisy krótkie czy komisowe dawane gratis to jest ściema i płacisz miliony.
Naliczyli Ci tyle bo to polisa na cały rok, płatna z góry , i tyle by Cię kosztowała gdybys chciał u nich ją kupić.
Rezygnując po 2,15,56 dniach musisz zapłacić za cały rok, a że wypowiesz umowę , oni ją zakończą i kasa do Ciebie nie wróci.
Jeżeli jest tak jak napisałem to lepiej zostaw do końca pełnego roku talą polisę i tyle
Renault Clio IV Grandtour 2017
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne