[Clio IV] Okrągła tabliczka

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

[Clio IV] Okrągła tabliczka

Postprzez zicherka » 21 kwi 2018, o 15:42

Witam,
Pytanie banalne, ale dzisiaj obszedłem auto dookoła, wszystkie 4 drzwi otwarłem, przednia klapę, bagażnik i... nie znalazłem jej. Owalnej tabliczki z której można wyczytać dużo informacji o aucie.
Auto to Clio IV 1.2 16V 75KM 2016r.

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez dejwo » 21 kwi 2018, o 16:00

W Clio bywa umieszczona w różnych miejscach. Zazwyczaj jest to słupek B i podłoga bagażnika (przy otworze koła zapasowego), ale ponoć (info zasłyszane od diagnosty SKP) zdarza się także na podłodze, przy prawym fotelu.

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez zicherka » 21 kwi 2018, o 16:03

Słupek B - brak
Musze odadać podane przez Ciebie pozostałe miejsca.

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez sasio » 21 kwi 2018, o 16:19

Po prostu jej nie ma.
W Clio zauważyłem że tabliczka znamionowa, umieszczona prawe tylne drzwi zawiera tylko VIN, masę pojazdu, nr.homologacji. typ rynku ja który auto jest wypuszczone i kod lakieru.
Wszystkie inne info ja musiałem uzyskiwać z dekodera VIN
Renault Clio IV Grandtour 2017
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez zicherka » 22 kwi 2018, o 14:44

@sasio - to by się zgadzało!
Na tylnym prawym nadkolu/słupku jest to co piszesz, lecz nic innego co "dejwo" pisał nie znalazłem. Pytam się o w/w owalną tabliczkę by to wpisać do DIALOGYS'a, żeby co chwile nie podawać dodatkowych danych, których kodów po prostu nie znam. To może zapytam inaczej: Czy z dekoder VIN idzie odczytać dane, które trzeba wpisać to DIALOGYS'a w polu "okrągła tabliczaka"?

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez sasio » 22 kwi 2018, o 15:54

Ja dekodowalem VIN dzięki koledze w forum PIKURa.
Renault Clio IV Grandtour 2017
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne