faza clio

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

faza clio

Postprzez monix0 » 10 maja 2018, o 10:22

witajcie
Nie wiem czy wątek w dobrym miejscu... Jak sprawdzić jaką fazę clio3 posiadam?
pozdrawiam
Monika

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez wojteks » 10 maja 2018, o 11:50

Który rok produkcji. może pokaż jakieś zdjęcie przodu samochodu. Albo tu https://pl.wikipedia.org/wiki/Renault_Clio porównaj zdjęcia z tym co masz.

Ekspert

Pokaż profil

Postprzez Natan » 10 maja 2018, o 12:24

Cześć
Pojęcie "faza" nie jest zdefiniowane przez producenta.Można powiedzieć,że jest to pojecie ogólne,często używane przez użytkowników Renatek na różnych forach tematycznych podobnie jak pojęcie face lifting.Obeznani w temacie po wyglądzie wiedzą jaka to faza.I tak jak powiedział >wojteks<.Kieruj się raczej rokiem produkcji,bo niektóre różnice w fazach są wręcz kosmetyczne i dla mało wprawnego oka mogą wprowadzić w błąd.

Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez Wojtek w » 10 maja 2018, o 12:40

Jak jest podłużny wlot powietrza na dole pod maską i czerwone światła w zderzaku tylnym ,to jest fh. 2. W ph,1 wloty powietrza z przodu ,mają kształt "nerek" i brak świateł w tylnym zderzaku.

Bardzo Zaawansowany
Grupa Wsparcia
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez monix0 » 10 maja 2018, o 14:16

Dziękuję za odpowiedzi:-) teraz już wiem, że mam 2:-) :mrgreen:

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne