Prośba o wykonanie zdjęcia CLIO III GRANDTOUR

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Prośba o wykonanie zdjęcia CLIO III GRANDTOUR

Postprzez przemek487 » 23 cze 2018, o 14:43

Dzień dobry
Mam prośbę o wykonanie zdjęcia podłogi bagażnika w CLIO III kombi. Gazownik przy zakładaniu gazu uszkodził VIN w moim samochodzie i chciałbym wiedzieć gdzie dokładnie ma go teraz szukać. Zdjęcia w internecie pokazują lokalizację VINu w hatchbacku, a nie mogę złapać takiego auta na ulicy bo to jednak dość rzadko spotykany samochód :) Proszę o pomoc

Obrazek

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez davop » 23 cze 2018, o 14:48

no i po co kolejny wątek? W poprzednim podałem ci linka, pod którym są zdjęcia dokładnego położenia numeru
Clio I Ph3 >> Thalia I Ph3 >> Clio III Grandtour Ph1 >> Megane IV HB + Twingo II Ph1

Obrazek 1,5dCi K9K 656 zwykłe Megane davopa
Obrazek 1,2TCE D4F zwykłe kombi davopa Obrazek

Zaawansowany
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez przemek487 » 23 cze 2018, o 16:34

Bo tamto zdjecie też już znalazłem w internecie i ono przedstawia hatchbacka a ja mam kombi :)

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez wojteks » 24 cze 2018, o 00:16

przemek487 napisał(a):a ja mam kombi

Się stresujesz, jedź do gazownika niech pokaże że VINu nie wyciął/zniszczył albo na nadanie nowego numeru VIN minimum z 700 niech wyciąga z kieszeni albo lepiej sam zrealizuje/zapłaci (procedura typowa, rzeczoznawca, WK, stacja diagnostyczna, WK, nowy DR)

Ekspert

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne