Ciekawa wersja Clio IV?

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Ciekawa wersja Clio IV?

Postprzez sasio » 28 paź 2018, o 22:49

Hej, kiedyś widziałem na niemieckich blachach, myślałem że to samoróbka ale...ostatnio znalazłem to:

667158B9-FA32-4DF1-9BE4-FD21B45C7CD0.png

Zauważcie że auto ma zwykłe lampy halogenowe ale...halogeny już w technologii PureLED (halogeny LED mają inną ramkę niż te żarówkowy), kolor ozdobnego paska uległ też zmianie (z chromu na czarny połysk).
Ktoś coś wie ?
Myślałem że LEDowe halogeny występują tylko ze światłami w technologi LED
Renault Clio IV Grandtour 2017
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez SebaLBN » 29 paź 2018, o 09:28

a to nie jest wersja limited na rok 2018?ma tez felgi 16tki pulsizy a wczesniej byly akiro

Średnio Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez Natan » 29 paź 2018, o 10:39

Witka

Na 100 % wersja "zakombinowana" na rynek zachodni w krótkiej wersji,ewentualnie na życzenie.Pytanie : Co to za cudeńka przy górnych krawędziach blach (romby) :?: .Bo raczej nie są to czujki parkowania.Wymysł tego od Photoshopa :?: .Powiększcie sobie klikając powtórnie na zdjęcie.

Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez sasio » 29 paź 2018, o 16:25

Seba Limited ma inne felgi, te są ewidentne od Intense.
Natan ogólnie co ciekawe, to zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony Renault jakiegoś kraju :)
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez neokamilo » 29 paź 2018, o 16:41

Ja mogę potwierdzić jako od niedawna szczęśliwy posiadacz Clio w wersji Limited+, że ten ze zdjęcia wygląda własnie jak ta wersja, z tą różnicą, że ja mam lusterka w kolorze czarnej listwy i nie mam czujników parkowania z przodu.
Halogeny nie są w technologii PureLed, chociaż mogą sprawiać takie wrażenie :)

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez sasio » 29 paź 2018, o 21:48

Wg mnie muszą być, bo ramka typowo pod LED.
Gdyby tak nie było ramka tłumi światło bo halogen z żarówka świeci całą powierzchnią a LED tylko soczewka.
Felgi tez masz inne :)

Ogólnie to jest Clio na ostatni lifting w 2019 roku dopóki do salonu nie wejdzie Clio V.
Póki co model na Irlandię w wersji Dynamique Nav
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez polon18 » 30 paź 2018, o 00:21

Natan te romby to czujniki parkowania na przód. Występowały wersję 2 ,4 i 6 czujnikowe

Średnio Zaawansowany

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne