Przepiękna pioseneczka z Renatą w tle.

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Przepiękna pioseneczka z Renatą w tle.

Postprzez Natan » 9 gru 2018, o 12:46

Nie bijcie mnie.Nie mogłem wytrzymać bo mnie tak rajcuje ta reklama,że masakra.To jest oryginał piosenka.Ale ta reklama Kadjara jak te psy GONIĄ z wywieszonym jęzorem...gonią...gonią.One by dały się zabić aby gonić :lol: .Taka rasa.Bieg to ich pasja jest.A dziewczyny wedle mojego gustu zrobiły niesamowitą robotę w tym utworze.First Aid Kit.Każdy wozi to w bagażniku.No prawie każdy :lol: .Młode dziewczyny.Mogły przecież pokazać trochę ud,wywalić biust,rozkraczyć się jak Lady Gaga.Nie.Kulturka pełna.One tam w tym utworze nawet trochę "wierszują"...i nawet ten "muzyczny,nierymowalny" bałagan doskonale wręcz im wyszedł.Ja uwielbiam wyłapywać takie "smaczki" muzyczne.Szwedki.Te akcentowanie/przeakcentowane.Jak to ktoś kiedyś powiedział.Obcy gada z lepszym akcentem niż rodak.Bo rodak za...la gwarą.Pomija pewne tematy/skróty itp.Same słowa tej pioseneczki są wręcz banalne ale oprawa muzyczna uważam jest bardzo dobra.Masakra.Klasyk mesia kabrio i te drewienko pod łokciem...kapelusz na głowie i kulturalny teledysk.Te "gadające" skrzypki fajnie brzmią i przeciągają nutę. Dłuższe sukieneczki..ogólnie ogłada.Dziewczyny z północy mają ogromny potencjał.

https://www.youtube.com/watch?v=DKL4X0PZz7M

https://www.youtube.com/watch?v=2d1VYKcJ5j4

I te psy z wywieszonym jęzorem....zabijcie mnie...ja pobiegnę jak duch w nowym wcieleniu.Wierny jak pies.Ten klasyk mesia zabija.Seba :?: .Jak nazywa się głos wykonawcy (podwójny) leci ktoś swoim głosem a w tle jest drugi...wyższy.Bo Ty jesteś muzyczny fachowiec.Oby ktoś mnie nie zrozumiał źle.Niczego nie reklamuje.Żaden materiał nie jest moim pomysłem oraz wrzutką na YT.Po prostu podoba mi się i dałem ponieść się fantazji.

Zaawansowany

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne