Clio IV 0,9 TCE 75 KM

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Re: Clio IV 0,9 TCE 75 KM

Postprzez Natan » 11 maja 2019, o 13:13

[quote="pekus"]@Fafiq: aby zrobic jazde testowa musze wsykoczyc z prawa jazdy a dokladnie z wszystkich danych. Z pewnych wzgledow unikam tego jak moge.

To zabierz ze sobą drugą osobę, która nie będzie miała takich uprzedzeń. Jak poprosisz pracownika serwisu, czy możesz się na chwile z nią zamienić problemu robić Ci nie będzie. Najprostsze działania są najbardziej skuteczne ;) . No prawie.Powiem Ci, że ja przed zakupem obecnej Renaty też byłem na jeździe testowej. Takiej z okazyjnej wizyty w salonie. Nikt nie chciał żadnych dokumentów, a sprzedawca aż się prosił o jazdę. Może coś sprzeda. Jedno jest pewne. Ten silniczek trzeba kręcić wyżej. Wtedy jedzie.

Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez Bogdan61 » 11 maja 2019, o 23:45

pekus napisał(a):Generalnie mam do dyspozycji CLIO III 1.2 16V podstawe a jezdze na codzien Oplem Agilą 1.0 i generalnie jestem zadowolony.
Stąd było pytanie czy Tce90 to muł czy nie.

Przy tych dwóch w/w autach, TCe 90 czy TCe 75 są o wiele bardziej dynamiczne (bo mają turbo i wyższy moment obrotowy).
# 103

Ekspert
Klubowicz
Majsterkowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne