Tak działa ASO w Łodzi

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Re: Tak działa ASO w Łodzi

Postprzez sasio » 21 lut 2019, o 07:01

wojteks napisał(a):
sasio napisał(a): jeżeli kiedyś kupię nie będzie już Renault ze względu na takowe podejście do jakości i klienta.

Takie czasy nastały, inne marki to takie samo podejście do klienta. Nawet marki "premium" zaczynają mieć klienta w głębokim poważaniu. Myślisz że jakieś VW/Skoda (nie premium) jest lepsze?

Obawiam się ze tak.
Może nie tyle VW a np Opel czy Peugeot.
Jakościowo lepsze przez co nie ma problemów „jakościowych” jak Clio.
Wczoraj dostałem odpowiedz ze zgłoszenie zarejestrowano.

Soccerchicka możesz mi podać typ auta (na fakturze czy przyjęciu do serwisu) jest czteroznakowy kod auta np BHAK, BG0A i tak dalej, oraz przybliżony miesiąc i rok produkcji auta
Renault Clio IV Grandtour 2017
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 21 lut 2019, o 10:32

sasio, nie wiem czy o to chodzi ale znalazłam tylko taki kod: 5RB2
Auto z 11/2017

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez sasio » 21 lut 2019, o 11:23

Hej.
Na fakturze zakupu czy oddawaniu auta do serwisu na gwarancje dostajesz taki świstek.
Pierwsza od lewej żółta pętla to numer fabryczny zaczynający się od Rxxxxxx (6 cyfr), druga pętla to typ pojazdu w formie czterech znaków.
395080A9-BD63-42C7-AF49-2BE81D273BB4.jpeg
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 21 lut 2019, o 11:43

Mam puste, tak jak Ty.

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez borsukldz » 21 lut 2019, o 13:05

Zostało mi 300 km do przeglądu, już się zaczynam martwić...
vel baluciarz7

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 21 lut 2019, o 13:17

borsukldz, mi robili problemy jak chciałam jechać z własnym olejem i filtrem - a nawet jeśli się zgodzili, to policzyli o 100 drożej niż w Wawie za samą robociznę ;)
Polecam przeglądy w Wawie na Jerozolimskich.

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Pan Bułka » 21 lut 2019, o 13:18

soccerchicka napisał(a):borsukldz, mi robili problemy jak chciałam jechać z własnym olejem i filtrem - a nawet jeśli się zgodzili, to policzyli o 100 drożej niż w Wawie za samą robociznę ;)
Polecam przeglądy w Wawie na Jerozolimskich.

A myją Wam chociaż auta?
Bułka – odmiana delikatnego pieczywa, najczęściej pszennego, żytniego lub kukurydzianego, w formie niewielkiej nieco spłaszczonej kulki.Oglądam Top Gear i się nie znam na autach.
Anna Maria

Zasłużony
Zlotowicz
Majsterkowicz
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez sasio » 21 lut 2019, o 13:20

Ja miałem z nimi spine bo mi umyli..
Jak widzę ze szczotkami stojącymi przed warsztatem myją auta to łeb mi pęka
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 21 lut 2019, o 13:21

Pan Bułka, Wawie po przeglądach tak, w Łodzi po naprawie blacharskiej też, chociaż ja raczej nie chcę żeby myli bo rysują lakier..

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez sasio » 21 lut 2019, o 14:19

Mariola tak jak mówiłem, są tylko dostępne dwie wersje okleiny :

- NOIR MAT 822826699R w cenie 96.54 zł + VAT
- NOIR BRILLANT 822825717R w cenie 98.14 zł + VAT

Ciebie interesuje pozycja 6 :

a.jpg

Tobie na 100% zamówili właściwą bo widać połysk.
Winny jest producent części który dodał wg.mnie zbyt mało tej perły, dlatego taka jest różnica.
Zostaje zapewne centrala ew.Francja bo ASO zamówiło element właściwy, a że jego charakterystyka jest inna, winny jest producent.
Sam jestem ciekaw jak zakończy się sprawa, jak coś to pisz, jakbyś chciała ruszyć do centrali, dam Ci parę wskazówek jak z nimi pisać.

P.S Zrób fotki gdy światło pada na element wymieniany, ziarno lekkie jest, ton jaśniejszy czarnego.
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 21 lut 2019, o 14:28

sasio, Ale ja rozumiem to wszystko co do mnie piszesz od kilku dni ;) po prostu różnica jest bardzo widoczna, a ja nie mam zamiaru jeździć takim autem bo wygląda to mega słabo.
Zarówno sam kolor się różni jak i ta "perła" bo jej praktycznie nie ma w ogóle w na tym nowym słupku. Jak tylko mi to poprawią to dam znać jak się sprawa zakończyła.

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez Natan » 21 lut 2019, o 15:08

Uważnie obserwuję Wasze spory na temat serwisu/jakości itp.I nasuwa mi się jeden wniosek.Jesteśmy zaściankiem Europy.Takim gorszym sortem UE.Co widać i czuć na każdym kroku.Mamy zbyt mało wypracowane PKB na osobę.Zbyt dużo darmozjadów na stołkach/zleceniach/kontraktach z ich wzniosłymi hasłami wyborczymi,a za mało realnego i namacalnego działania przekładającego się na nasze codzienne życie. To się realnie przekłada na jakość naszego życia.Leżymy geograficznie w paskudnym położeniu.Wschodowi i zachodowi zawsze POLSKA BYŁA ZADRĄ W OKU.Zawsze na nas ostrzyli apetyty.Jak widać nadal ostrzą.Przepraszam właścicieli serwisu za moje wypociny,ale musiałem to powiedzieć.Bo wypowiadają się na tematy jakości serwisu zupełnie z innej strony itp.Każdy kraj jest szanowany na świecie...który ma ogromny PKB.A my tylko prosimy aby nam "hamburgery" sprzedały przechodzone F-16 w ramach niesamowitej promocji.Spójrzcie na temat z szerszej perspektywy.Perspektywy naszej historii.

Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez mopsik » 21 lut 2019, o 17:30

soccerchicka napisał(a):Pan Bułka, Wawie po przeglądach tak, w Łodzi po naprawie blacharskiej też, chociaż ja raczej nie chcę żeby myli bo rysują lakier..

Mam tak samo i zawsze jak się da to jadę umytym autem.Gdyby coś przerysowali to odrazu zauważę.W Gdańsku nie mam problemu z ASO,robią co zlecam,jadę ze swoim olejem a wcześniej meilowo uzgadniam cenę za usługę i często jest kilka zł taniej.Z autem zastępczym też nie ma problemu,nawet na kilka godz.
Nie reklamuję ASO z Gdańska żeby było jasne ale nie mamy takich problemów,tj ja nie miałem.

Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 21 lut 2019, o 18:43

sasio, proszę foty.
Z lampą i bez w ciemnym garażu widać znaczącą różnicę.
Załączniki
IMG_20190221_174023.jpg
IMG_20190221_174039.jpg

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez sasio » 21 lut 2019, o 19:51

Teraz widzę lepiej.
Ciekawe co zrobią , czy po prostu założona została wadliwa cześć :/
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 21 lut 2019, o 19:54

sasio, też jestem ciekawa ;)

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 25 lut 2019, o 19:35

Oddałam auto. Pan potwierdził, że te "nalepki" są tylko na clio w kolorze innym niż czarny. Jeśli jest czarny metalic to są malowane na kolor auta. Zobaczymy jaki będzie rezultat.

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez sasio » 25 lut 2019, o 22:04

Dziwne myślenie tych w salonie.
Listwy drzwiowe i z przodu grill tez powinien być w kolorze nadwozia.
Po kolejne skoro powinny być malowane to po cholerę zamawiali naklejkę która nie wchodzi w procesie naprawy.
To tak jakby naprawiali bagażnik i dodali wzmacniacz Bose

W mojej ocenie na 100 to jest naklejka na drzwiach kierowcy.
Po drugie masz złe założona uszczelkę drzwi kierowcy tzn jest wciśnięta na rogu, mi to ja gwarancji zmienili
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez soccerchicka » 25 lut 2019, o 22:10

sasio, szkoda, że dopiero teraz mówisz o tej uszczelce..

Średnio Zaawansowany
Klubowicz
Grupa Wsparcia

Pokaż profil

Postprzez sasio » 25 lut 2019, o 22:22

Mi wymienili ale po bitwie .
ASO stwierdzili ze moja żona się nudziła i zagniotła.
Wymienili całość ale założyli ja slabo
1.2 D4F Limited+++

Czerwony Flamme

Zaawansowany
Klubowicz

Pokaż profil

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne