Zakup nowego Clio 4 GT Line 0.9 TCe

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Zakup nowego Clio 4 GT Line 0.9 TCe

Postprzez Fafiq » 26 mar 2019, o 16:34

Cześć, jestem nowy na forum.
Dziś byłem u dealera Renault dowiadywać się o cenę Clio 4 Intens z pakietem GT Line oraz silnikiem 0.9 TCe 90.
Chciałbym zapytać Was o rady na temat tego, czy oferta którą mi przedstawili jest korzystna czy raczej powinienem się wstrzymać.
Wyposażenie wyglada następująco:
Clio IV Intens TCe 90
Kolor niebieski Iron
Pakiet GT Line 17” full (wewnętrzne i zewnętrzne)
Pakiet City Plus (kamera i czujniki cofania, elektrycznie składane lusterka, automatyczna klimatyzacja)
Koło zapasowe
Szyby boczne i tylna przyciemniane

Easy Service za 2199 na 5 lat i 80 tysięcy km.

Poszukuje samochodu, którym praktycznie cały czas będę poruszał się po mieście.
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w wyborze samochodów dlatego chciałem zwrócić się do Was o pomoc i opinie.

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez Fafiq » 26 mar 2019, o 16:39

Oczywiście zapomniałem o cenie samochodu. Nie potrafię za bardzo edytować postu, więc z góry przepraszam.
Cena jaką mi zaproponowali za taki samochód to 61000

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez jonasz » 26 mar 2019, o 19:45

Odpowiem tak: na moje pierwsze Clio dostałem 12% rabatu, na drugie 10% + gwarancję przedłużoną o 3 lata/80 tys. km gratis.
Były Clio 3ph1 3d 1.2 Tce Rip Curl, Clio 4ph2 1.2 Tce Limited, jest KIA Ceed 3 1.4 T-Gdi

Początkujący

Pokaż profil

Postprzez Fafiq » 21 kwi 2019, o 08:05

Temat do usunięcia

Początkujący

Pokaż profil

Powrót do Forum Ogólne