Opony letnie lub wielosezonówki

Wszystko co dotyczy Renault Clio z wyłaczeniem problemów technicznych. Masz ciekawy link, przeczytałeś ciekawy artykuł w prasie, chciałbyś wygłosić swoją opinię - podziel się tym z nami.

Moderatorzy: sudi, brejq

Re: Opony letnie lub wielosezonówki

Postprzez czesiek1989r » 16 kwi 2019, o 21:21

a_fly, powoli mnie namawiasz :) myślę że jak będę zmieniał auto albo wcześniej opony to zastanowię się nad wielosezonami. Na chwilę obecną dziś pod blokiem zmieniłem sobie koła już na letnie :)
Diagnostyka komputerowa - odczytywanie i kasowanie błędów wysterowywanie podzespołów w czasie rzeczywistym
Moja Renata https://www.klubclio.pl/gallery/album.php?album_id=1250

Początkujący
Lider Regionalny
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez dariusz91 » 17 kwi 2019, o 21:58

U mnie dzisiaj wpadły Dębica navigator 2.
Tez to mój pierwszy raz :lol: zobaczymy jak będą się sprawować

Nowy Użytkownik

Pokaż profil

Postprzez Funmark » 19 kwi 2019, o 13:36

Mam komplet zimówek. Kupiłem komplet całorocznych na zmianę Goodyear Vector 4 Seasons gen.2. Są na pewno bardzo ciche i bardziej komfortowe od moich letnich/zimowych Goodyear które miałem . :thumbup:

Średnio Zaawansowany

Pokaż profil

Postprzez Jurek91 » 22 kwi 2019, o 15:41

dariusz91 na przedniej osi tez mam opony debicy i daja sobie radę. Wiadomo sa lepsze na rynku ale za ta cene jest jak najbardziej ok

Początkujący
Klubowicz

Pokaż profil

Postprzez Reni23 » wczoraj, o 18:21

A jeździł ktoś na Yokohamie V105 i ma jakieś opinie czy model równie udany ? Ogólnie markę znam i sobie ją chwalę bo mam jeszcze v905 ale na ten sezon muszę kupić coś nowego. Wpadły mi w oko 105'tki fajnie by wyglądałby na feldze.

Początkujący

Pokaż profil

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne